WODNY AEROBIK to doskonałe zajęcia dla wszystkich – bez ograniczeń wiekowych czy ruchowych. Mogą go uprawiać zarówno osoby prowadzące siedzący jak i aktywny tryb życia,  osoby zdrowe oraz te, które mają kontuzje lub są po urazach (kręgosłupa, kolan i innych), dzieci, młodzież i seniorzy, zarówno kobiety jak i mężczyźni. Ćwiczenia w wodzie zalecane są osobom z nadwagą, zaburzeniami układu ruchu, gdyż w wodzie odciążone są stawy, a ciało wydaje się lekkie jak piórko.

Do zajęć wodnego aerobiku nie trzeba się specjalnie przygotowywać, wystarczy zabrać ze sobą rzeczy potrzebne na basen. Można dołączyć do grupy w każdym momencie roku bez poczucia, że nie sprostasz postępom grupy. Zajęcia prowadzone są przez instruktora, który dostosowuje tempo do potrzeb grupy.  Na zajęciach każdy ćwiczy indywidualnie, we własnym tempie naśladując pokaz instruktora.

Możesz rozpocząć swoją przygodę z Wodnym Aerobikiem w dowolnym momencie. Najlepiej jak najszybciej 😉 i nie martw się, że dołączysz w trakcie roku, czy połowie miesiąca – na zajęciach nie tworzymy skomplikowanych choreografii, po prostu naśladujemy to co instruktorka pokazuje w danej chwili….

a co jest jeszcze ważne:

Jest to forma aktywności, która nie wymaga umiejętności pływania!